1050 - Skolplansch

1050 - Skolplansch
1050 - Skolplansch

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

SKOLPLANSCH, Sveriges mått, vikter och mynt, 1900-talets första hälft, ca 170 x 125 cm

Bruksslitage, smärre skador

781446

2020-08-22