Soldater mm
Valmis
2020-06-11
781470
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
SOLDATER, KANON, ca 17 dlr, mm, tenn, omkring 1940-tal, kinesisk tillverkning
slitage, skador