Berta Hansson torrnål
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERTA HANSSON (1910-1994): Flicka med munspel, präglad signatur, numrerad 14/320, torrnål, bladmått ca 39x29 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
Oramad
781487
2020-06-14