Berta Hansson torrnål

Berta Hansson torrnål
Berta Hansson torrnål
Berta Hansson torrnål
Berta Hansson torrnål

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTA HANSSON (1910-1994): Flicka med munspel, präglad signatur, numrerad 14/320, torrnål, bladmått ca 39x29 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

Oramad

781487

2020-06-14