Grafik svart/vitt
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GRAFISKA BLAD, ca 98 st, 1900-tal/samtida, bla Ulla Fries, Börje Sandelin, Vänttinen, svart/vitt,+ Fridell utställningsplanscher, varierande mått
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
781510
2020-06-14