Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKSKÅPSMÖBLER, 1800-talets andra hälft, 6 dlr, bestående av 2 soffor, hörnskåp, bord, pigtittare samt skåp samt i walterhausen stil
Delar saknas, diverse skador, olika skalor
781520
2020-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här