Döckskåpsmöbler

Döckskåpsmöbler
Döckskåpsmöbler
Döckskåpsmöbler
Döckskåpsmöbler
Döckskåpsmöbler
Döckskåpsmöbler
Döckskåpsmöbler
Döckskåpsmöbler
Döckskåpsmöbler
Döckskåpsmöbler
Döckskåpsmöbler
Döckskåpsmöbler

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER, 1800-talets andra hälft, 6 dlr, bestående av 2 soffor, hörnskåp, bord, pigtittare samt skåp samt i walterhausen stil

Delar saknas, diverse skador, olika skalor

781520

2020-06-09