1051 - Korgar 1900-tal

1051 - Korgar 1900-tal
1051 - Korgar 1900-tal
1051 - Korgar 1900-tal
1051 - Korgar 1900-tal
1051 - Korgar 1900-tal
1051 - Korgar 1900-tal
1051 - Korgar 1900-tal
1051 - Korgar 1900-tal

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

KORGAR, 8 st, flätad pil e dyl, varierande storlekar, utföranden, ålder och skick

Bruksspår, skador kan förekomma

781523

2020-08-22