Marianne Ågren kvinno med röd kofta

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIANNE ÅGREN (Född 1941): Kvinna med röd kofta, olja på duk, signerad Marianne Ågren, oramad, ca 100x112 cm

781532

2020-06-09