Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 500 SEK
Beschreibung
MARIANNE ÅGREN (Född 1941): Kvinna med gul hatt på gunga, olja på duk, signerad Marianne Ågren, oramad, ca 97x97 cm
Zustandsbeschreibung
781533
2020-06-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner