Marianne Ågren Kvinna med gul hatt på gunga

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 500 SEK

Beschreibung

MARIANNE ÅGREN (Född 1941): Kvinna med gul hatt på gunga, olja på duk, signerad Marianne Ågren, oramad, ca 97x97 cm

Zustandsbeschreibung

781533

2020-06-09