Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EERO SAARINEN, soffbord, "Tulip", Knoll, skiva i marmor, på trumpetformad fot i vitlackerad metall, etikettmärkt NK, höjd 52, diameter 91 cm
Slitage, repor
781537
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här