Eero Saarinen soffbord Tulip

Eero Saarinen soffbord Tulip
Eero Saarinen soffbord Tulip
Eero Saarinen soffbord Tulip
Eero Saarinen soffbord Tulip
Eero Saarinen soffbord Tulip
Eero Saarinen soffbord Tulip
Eero Saarinen soffbord Tulip
Eero Saarinen soffbord Tulip
Eero Saarinen soffbord Tulip
Eero Saarinen soffbord Tulip
Eero Saarinen soffbord Tulip
Eero Saarinen soffbord Tulip

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EERO SAARINEN, soffbord, "Tulip", Knoll, skiva i marmor, på trumpetformad fot i vitlackerad metall, etikettmärkt NK, höjd 52, diameter 91 cm

Slitage, repor

781537

2020-06-10