Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
800 SEK
KORGAR, 4 st, flätad pil e dyl, varierande storlekar, utföranden, ålder och slitage
Bruksspår, skador kan förekomma
781538
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här