1054 - Korgar 1900-tal

1054 - Korgar 1900-tal
1054 - Korgar 1900-tal
1054 - Korgar 1900-tal
1054 - Korgar 1900-tal
1054 - Korgar 1900-tal
1054 - Korgar 1900-tal
1054 - Korgar 1900-tal
1054 - Korgar 1900-tal

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

KORGAR, 4 st, flätad pil e dyl, varierande storlekar, utföranden, ålder och slitage

Bruksspår, skador kan förekomma

781538

2020-08-22