1054 - Korgar 1900-tal
2020-08-22
781538
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KORGAR, 4 st, flätad pil e dyl, varierande storlekar, utföranden, ålder och slitage
Bruksspår, skador kan förekomma