Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAMPGUSTAF, golvlampa, 1900-talets slut, fotplatta i sten, 5 kromade armar, höjd ca 220 cm
Foten ostadig i fotplattan, brukslitage
781539
2020-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här