Golvarmatur 1900-talets slut

Golvarmatur 1900-talets slut
Golvarmatur 1900-talets slut
Golvarmatur 1900-talets slut
Golvarmatur 1900-talets slut
Golvarmatur 1900-talets slut
Golvarmatur 1900-talets slut
Golvarmatur 1900-talets slut
Golvarmatur 1900-talets slut

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

LAMPGUSTAF, golvlampa, 1900-talets slut, fotplatta i sten, 5 kromade armar, höjd ca 220 cm

Foten ostadig i fotplattan, brukslitage

781539

2020-06-10