Grafiska blad Björn Wessman - Lautrec
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRAFISKA BLAD, ca 53 st, 1900-2000-tal, bla Björn Wessman, efter Lautrec, Bengt Landin, Rune Jansson, varierande mått
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
781543
2020-06-14