Lennar Jirlow "Gourmanden"

Lennar Jirlow
Lennar Jirlow

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Gourmand, signerad L. Jirlow, 37/225, färglitografi, blindstämplad Mourlot, bildstorlek ca 54x43 cm

781546

2020-06-09