Kerstin Hörlin-Holmquist fåtöljer 1 par
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, "Stora Eva", fåtöljer, 1 par, ur "Paradiset", Nordiska Kompaniet, 1950-tal, röd manchesterklädsel, svängda ben av bok, sitthöjd 40 cm
Slitage, fläckar, klädsel med lagning
781556
2020-06-09