Kerstin Hörlin-Holmquist fåtöljer 1 par

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, "Stora Eva", fåtöljer, 1 par, ur "Paradiset", Nordiska Kompaniet, 1950-tal, röd manchesterklädsel, svängda ben av bok, sitthöjd 40 cm

Slitage, fläckar, klädsel med lagning

781556

2020-06-09