1059 - Korgar 1900-tal

1059 - Korgar 1900-tal
1059 - Korgar 1900-tal
1059 - Korgar 1900-tal
1059 - Korgar 1900-tal
1059 - Korgar 1900-tal
1059 - Korgar 1900-tal
1059 - Korgar 1900-tal
1059 - Korgar 1900-tal

Såld för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

KORGAR, 10 st, flätad pil e dyl, varierande storlekar, utföranden, ålder och skick

Bruksspår, skador kan förekomma

781557

2020-08-22