1060 - Korgar 1900-tal

1060 - Korgar 1900-tal
1060 - Korgar 1900-tal
1060 - Korgar 1900-tal
1060 - Korgar 1900-tal
1060 - Korgar 1900-tal
1060 - Korgar 1900-tal
1060 - Korgar 1900-tal
1060 - Korgar 1900-tal

Såld för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

KORGAR, 15 st, flätad korg e dyl, varierande storlekar, utföranden, ålder och skick

Bruksspår, skador kan förekomma

781560

2020-08-22