Soffa
2020-06-09
781564
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOFFA, 1960-tal, svart skinn, lösa plymåer i kohud, stålunderrede, längd 242, sitthöjd 41 cm
Klädsel med skador, slitage