Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 1960-tal, svart skinn, lösa plymåer i kohud, stålunderrede, längd 242, sitthöjd 41 cm
Klädsel med skador, slitage
781564
2020-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här