Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1960-tal, svart skinn, lösa plymåer i kohud, stålunderrede, längd 242, sitthöjd 41 cm

Klädsel med skador, slitage

781564

2020-06-09