Fåtöljer 1 par Danmark

Fåtöljer 1 par Danmark
Fåtöljer 1 par Danmark
Fåtöljer 1 par Danmark
Fåtöljer 1 par Danmark
Fåtöljer 1 par Danmark
Fåtöljer 1 par Danmark
Fåtöljer 1 par Danmark
Fåtöljer 1 par Danmark
Fåtöljer 1 par Danmark
Fåtöljer 1 par Danmark

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORG THAMS, fåtöljer, 1 par, 1960-tal, Vejen Polstermøbelfabrik, Danmark, klädsel i svart skinn, ben i besat lövträ, sitthöjd 39 cm

Bruksslitage

781568

2020-06-09