1061 - Transport-/förvaringsaskar och boxar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKAR / BOXAR med lock, 7 st, för transport eller förvaring, laminerad björk med plåtskodda kanter, läderremmar, några med text, olika storlekar, utföranden och skick, 1900-tal

Bruksspår/-slitage, smärre skador kan förekomma

781569

2020-08-22