1062 - Transport- och förvaringsaskar / boxar
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASKAR / BOXAR, med lock, 7 st, för transport eller förvaring. laminerad björk med plåtskoning, några med text, varierande storlekar, utföranden och slitage
Bruksspår/-slitage, skador kan förekomma
781573
2020-08-22