1062 - Transport- och förvaringsaskar / boxar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKAR / BOXAR, med lock, 7 st, för transport eller förvaring. laminerad björk med plåtskoning, några med text, varierande storlekar, utföranden och slitage

Bruksspår/-slitage, skador kan förekomma

781573

2020-08-22