Golvvas Kina

Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-talets slut, dekor i emaljfärger av blommor och fåglar, höjd ca 60 cm

Mynning med lagning

781587

2020-06-10