Flintlåsgevär

Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, svenskt, med sidobleck till gevär m/1762 och m/1775, stock i björk, längd ca 147 cm

Slitage och skador, delar saknas, bla hanläpp och varhake, näsband mm

781590

2020-06-09