Polyphon speldosa

Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa
Polyphon speldosa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POLYPHON SPELDOSA, för plåtskivor, Tyskland 1900-talets början, fodral i mahogny, höjd ca 17, 31x28 cm, diameter på skivor ca 24 cm, 49 skivor medföljer

Bruksslitage

781596

2020-06-09