1065 - Julljuskrona och -bordsstake

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSKRONA och -BORDSSTAKE, 2 delar, bemålat svarvat trä, tidigt 1900-tal, kronans höjd ca 60, Ø 46 cm, stakens höjd 36 cm

Bruksslitage

781599

2020-08-22