Stringhylla
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TELEFONHYLLA, String-modell, daterad 1960-tal, bestående av hylla och telefonhylla fanerad med teak, hyllplanens längd ca 39 cm, metallstommens höjd 52 cm telefonhyllans längd 39 cm
Slitage
781601
2020-06-09