Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JULKANDELABRAR, 2 st, 1 i svarvat och bemålat trä, 1900-talets första hälft, höjd ca 85 cm, 1 i trä och halm, för 7 ljus, höjd ca 93 cm
Slitage, skador, lösa/saknade delar
781605
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här