1066 - Stora julkandelabrar

1066 - Stora julkandelabrar
1066 - Stora julkandelabrar
1066 - Stora julkandelabrar
1066 - Stora julkandelabrar
1066 - Stora julkandelabrar
1066 - Stora julkandelabrar

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JULKANDELABRAR, 2 st, 1 i svarvat och bemålat trä, 1900-talets första hälft, höjd ca 85 cm, 1 i trä och halm, för 7 ljus, höjd ca 93 cm

Slitage, skador, lösa/saknade delar

781605

2020-08-22