Marc Guyard färglitografi

Marc Guyard färglitografi
Marc Guyard färglitografi
Marc Guyard färglitografi
Marc Guyard färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MARC GUYARD (Frankrike, född 1932): Komposition, signerad Marc Guyard 1986, 20/25, färglitografi, ca 40x40 cm

781614

2020-06-10