Skulpturer 1900-talets första kvartal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, skuret trä i form av vingprydda putti, höjd ca 30 respektive 55 cm.

Åldersrelaterat slitage, skador och lagningar.

781627

2020-06-21