G Smith

G Smith
G Smith
G Smith
G Smith

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

G. SMITH, tidigt 1900-tal, vy från Skeppsbron upp mot Södermalm, Stockholm, signerad, olja på duk på pannå, ca 26x35 cm

Tillhör tema: Mina drömmarnas stad

Slitage

781643

2020-06-14