Dudley Ross
Closed
2020-06-14
781646
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
J DUDLEY ROSS, Highland Cattle, olja på duk, signerad, "A good hand", signerad, olja på pannå, ca 30x51 cm