Dudley Ross

Dudley Ross
Dudley Ross
Dudley Ross
Dudley Ross
Dudley Ross
Dudley Ross

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

J DUDLEY ROSS, Highland Cattle, olja på duk, signerad, "A good hand", signerad, olja på pannå, ca 30x51 cm

781646

2020-06-14