CF Reuterswärd färglitografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): (3) "Games": Game on yellow, Game on Blue, Game on red", monogramsignerade CFR, färglitografier, numrerade, bladmått vardera ca 61x45 cm

Ej examinerade ur ram

781654

2020-06-09