Tuomas Mäntynen oljemålning

Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning

Klubbat för:

100 EUR

Schätzwert

200 EUR

Beschreibung

TUOMAS MÄNTYNEN (1932-) "Cirkus 1", signerad samt daterad -90, olja på duk, 80x100 cm

Zustandsbeschreibung

781659

2020-06-15