Mikko Oinonen oljemålning
Klubbat för:
200 EUR
Arviointi
300 EUR
Kuvaus
MIKKO OINONEN (1883-1956) höstbild, signerad samt daterad 1920, olja på duk, 73x58 cm
Kuntoraportti
781660
Päivämäärä:
2020-06-15