Mikko Oinonen oljemålning

Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning
Mikko Oinonen oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

Arviointi

300 EUR

Kuvaus

MIKKO OINONEN (1883-1956) höstbild, signerad samt daterad 1920, olja på duk, 73x58 cm

Kuntoraportti

781660

Päivämäärä:

2020-06-15