1076 - Tomte tidigt 1900-tal

1076 - Tomte tidigt 1900-tal
1076 - Tomte tidigt 1900-tal
1076 - Tomte tidigt 1900-tal
1076 - Tomte tidigt 1900-tal
1076 - Tomte tidigt 1900-tal
1076 - Tomte tidigt 1900-tal
1076 - Tomte tidigt 1900-tal
1076 - Tomte tidigt 1900-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOMTE, bemålat lergods, träplatta, tidigt 1900-tal, sannolikt Tyskland, höjd ca 42 cm

Bruksspår, någon lagning

781661

2020-08-22