Parti silverskedar

Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar
Parti silverskedar

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

SILVERSKEDAR, 1 + 12, förgyllt silver, längd 19 cm och 9 cm, vikt totalt ca 132 g, Helsingfors, sent 1800-tal.

781662

2020-06-12