Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
SILVERSKEDAR, 1 + 12, förgyllt silver, längd 19 cm och 9 cm, vikt totalt ca 132 g, Helsingfors, sent 1800-tal.
781662
2020-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här