1078 - Antika toaletter

1078 - Antika toaletter
1078 - Antika toaletter
1078 - Antika toaletter
1078 - Antika toaletter
1078 - Antika toaletter
1078 - Antika toaletter
1078 - Antika toaletter
1078 - Antika toaletter

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOALETTER, 3 st, 1800-1900-tal, plåt med träimiterande målning, mahogny, insatser i porslin, lock i gjutjärn, plåt samt trä, 2 st märkta J Marino Stockholm, 1800-1900-tal, höjd upp till ca 60 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

781676

2020-08-22