Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRINE FOLMOE (Norge, född 1964), "Korpus", signerad och numrerad 12/120, litografi, bildstorlek ca 64,5 x 49 cm.
781678
2020-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här