Fotmoe

Fotmoe
Fotmoe
Fotmoe
Fotmoe
Fotmoe
Fotmoe

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRINE FOLMOE (Norge, född 1964), "Korpus", signerad och numrerad 12/120, litografi, bildstorlek ca 64,5 x 49 cm.

781678

2020-06-12