1079 - Påskprydnader

1079 - Påskprydnader
1079 - Påskprydnader
1079 - Påskprydnader
1079 - Påskprydnader
1079 - Påskprydnader
1079 - Påskprydnader

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

800 SEK

PÅSKPRYDNADER, 80 - 100 delar, påskägg, kycklingar, hönor etc, 1900-2000-tal

Varierande slitage

781680

2020-08-22