1080 - Krocketspel 1950-tal

1080 - Krocketspel 1950-tal
1080 - Krocketspel 1950-tal
1080 - Krocketspel 1950-tal
1080 - Krocketspel 1950-tal
1080 - Krocketspel 1950-tal
1080 - Krocketspel 1950-tal
1080 - Krocketspel 1950-tal
1080 - Krocketspel 1950-tal

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

800 SEK

KROCKETSPEL, 2 st, svarvat och bemålat trä, metallgrindar, i originallådor i trä, omkring 1900-talets mitt

Bruksslitage

781681

2020-08-22