Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
KROCKETSPEL, 2 st, svarvat och bemålat trä, metallgrindar, i originallådor i trä, omkring 1900-talets mitt
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
781681
2020-08-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner