Fickur 14K Schweiz 1920-tal

Fickur  14K Schweiz 1920-tal
Fickur  14K Schweiz 1920-tal
Fickur  14K Schweiz 1920-tal
Fickur  14K Schweiz 1920-tal
Fickur  14K Schweiz 1920-tal
Fickur  14K Schweiz 1920-tal
Fickur  14K Schweiz 1920-tal
Fickur  14K Schweiz 1920-tal
Fickur  14K Schweiz 1920-tal
Fickur  14K Schweiz 1920-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FICKUR, 14K, rödguld, Schweiz, 1920-tal, savonett, manuellt urverk, mineralglas, innerlock i gulmetall, serie nr. 25795, diam ca 51 mm, vikt ca 80.5 g, chatelaine syntetiskt band och förgyllda detaljer medföljer

Bruksslitage. Gravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

781684

2020-06-21