Fickur 14K Schweiz 1920-tal
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FICKUR, 14K, rödguld, Schweiz, 1920-tal, savonett, manuellt urverk, mineralglas, innerlock i gulmetall, serie nr. 25795, diam ca 51 mm, vikt ca 80.5 g, chatelaine syntetiskt band och förgyllda detaljer medföljer
Bruksslitage. Gravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
781684
2020-06-21