Eterna-Matic Armbandsur 1960-tal
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETERNA-MATIC, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, guld/stål, plexiglas, datum, krona med Eterna symbol, senare halvstel länk doublé, serie nr. 3645644, verk nr. 379762, diam ca 33 mm
Bruksslitage. Urtavla med patina. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
781685
2020-06-21