Eterna-Matic Armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETERNA-MATIC, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, guld/stål, plexiglas, datum, krona med Eterna symbol, senare halvstel länk doublé, serie nr. 3645644, verk nr. 379762, diam ca 33 mm

Bruksslitage. Urtavla med patina. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

781685

2020-06-21