Pablo Palazuelo

Pablo Palazuelo
Pablo Palazuelo

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PALAZUELO (1916-2007): Komposition, färglitografi, osignerad, ur Derriere le Mirroir, ca 35x81 cm

Ej examinerad ur ram

781686

2020-06-10