1082 - Smidda lås och beslag

1082 - Smidda lås och beslag
1082 - Smidda lås och beslag
1082 - Smidda lås och beslag
1082 - Smidda lås och beslag

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

SMIDE, ca 10 föremål i smitt järn, lås, handtag, beslag etc, 1700-1900-tal,

Rost, slitage, skador

781690

2020-08-22