Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
SMIDE, ca 10 föremål i smitt järn, lås, handtag, beslag etc, 1700-1900-tal,
Rost, slitage, skador
781690
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här